Το καλοκαιράκι τελείωσε και ήρθε η ώρα να ανανεώσουμε την παλέτα μας με πιο ζεστά και φθινοπωρινά χρώματα. Όπως όλα δείχνουν φέτος θα είναι η χρονιά του grunge/rock style (επιτέλους κερδίζει έδαφος στα ντεφιλέ!). Γι' αυτό κι εμείς βρήκαμε το κατάλληλο μακιγιάζ για εσάς, ώστε να τραβάτε όλα τα βλέμματα πάνω σας! Αρκετά εύκολο, θα μπορέσετε να πετύχετε επαγγελματικό αποτέλεσμα μέσα σε λίγα λεπτά! Let's rock girls!
Hi everyone!I'm the owner of The Fashion Voyage,a blog virtually about everything.Writing is my passion!Hope you like the blog! Contact me: feedinsite@gmail.com
2 σχόλια
ante na to kaneis monh s tr ayto :P
ΑπάντησηΔιαγραφήeinai poly wraio omws!
Το δοκίμασα! Δεν είναι πολύ δύσκολο! Αντίθετα αν έχεις τα κατάλληλα προϊόντα το πετυχαίνεις πολύ γρήγορα!
ΑπάντησηΔιαγραφή