Ελληνική κουζίνα!
Το θερμόμετρο αγγίζει τους 40 βαθμούς Κελσίου και εδώ στη Ρόδο καιγόμαστεεε!! Φαγητό στον κήπο λοιπόν και απλά περνάμε καλά! Και τι φαγητό...;! Τσιπούρες (yummiiiii), σπέσιαλ πατατοσαλάτα από τα χεράκια της μαμάς, μπυρίτσα and this is how Greeks live their summer babyyyyy!
Πολύ θα ήθελα να ακολουθήσει μεσημεριανή σιέστα (αυτός ο καύσωνας παραείναι κουραστικός!), αλλά σας ετοιμάζω νέο άρθρο για το ntynomai.gr και πρέπει να το ολοκληρώσω! Εξάλλου με περιμένει η παραλία το απογευματάκι! Δεν παραπονιέμαι!!
Να έχετε ένα όμορφο βράδυ!
Hugs & kisses xx
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEhGkN0NvstP-kojRiEjwEadhRspqRTzf9C9dpfSoU7NlilGqoILzuaHc4UmtOacGDeqWkx4pXhjH8Vu-Fi16ewr42aw9Iv56NK_lYwZepYrZF29uMZOhGGPRWTgl9DPfxM7dU7G8gCg6kc/s320/BeFunky_CrossProcess_13.jpg)
Να έχετε ένα όμορφο βράδυ!
Hugs & kisses xx
0 σχόλια